Uudised

KEHTNA KOOLIS TOIMUVAD

UUDISED, SÜNDMUSED, ÜRITUSED

Teadeanne

1. klassi õppevahendite nimekiri

Kuigi sügiseni on veel veidi aega, siis edastame nimekirja asjadest, mida 1. klassi õpilastel septembrist tarvis läheb.

I klassis on vaja:

 1. 16 joonega vihik
 2. Suure ruuduga vihik
 3. Harilik pliiats 2 tk
 4. Värvipliiatsid
 5. Rasvakriidid või pastellid
 6. Guašid ( piisab ka kuuest)
 7. Pintslid
 8. Joonlaud 30 cm
 9. Pinal
 10. Kustutuskumm
 11. Värvipaberid A4
 12. Pulgaliim
 13. Käärid – vasakukäelistel võiksid olla neile sobivad käärid
 14. Sisejalanõud
 15. Spordidressid nii sees kui väljas olemiseks
 16. Kott spordiriiete jaoks
 17. Spordijalanõud- ei tohi olla need, millega koolimajas on

Õpilaspäevikut pole vaja osta, selle saab laps koolilt kingituseks. Algul ei ole vaja tintenpeni ega pastapliiatsit. Ka viltpliiatseid ei ole kohe sügisel vaja.

Seniks aga mõnusat suve kõigile!

 

Kehtna Põhikooli 1. klassi avaldused

Tänud kõigile lastevanematele, kes on esitanud 1. klassi astumise taotlused 2021/2022 õppeaastaks. Hetkel on klassi nimekirjas 17 õpilast. Kes ei ole jõudnud veel avaldust koolile esitada, palun tehke seda hiljemalt 17.06.2021.   

Toidupakid

Head Kehtna valla üldhariduskoolide õpilaste vanemad!

Seoses COVID-19-st tingitud olukorra halvenemisega Raplamaal loob Kehtna Vallavalitsus koostöös koolidega valmiduse jagada toidupakke kõigile õpilastele. Pakke saab kätte E, 21.12 oma koolist kell 9-14. Edasiste küsimuste osas palume pöörduda julgelt kooli poole (Kersti Mäevälja, 55634455).

Täname kaasa mõtlemast ja soovime rahulikku pühadeaega!

Kehtna Põhikool distantsõppel

Kehtna Põhikool on 14.12-22.12 distantsõppel ning koolimaja on õpilastele suletud. Samas erineb jõulueelne distantsõpe kevadel toimunust, uusi teemasid ei võeta ja tegeletakse kordamise ning mängulisemate ülesannetega. Täpsem info tuleb klassijuhatajatelt ja aineõpetajatelt läbi e-kooli. 

Vahetunni projektis osalemine

Kehtna Põhikool osaleb ühe lapsevanema ettepanekul Tallinn Moon Rotary Klubi projektis, mille raames saavad osalevad koolid endale annetajate abiga vahetundidesse vanad head tuntud kummikeksud ja moodsad footbag`id. Toetada saab igaüks, kellel soovi. Iga panus on oluline. Hetkel on meil juba üle poole vajaminevast summast koos! Aita sina ka! Rohkem infot on vahetund. ee lehel ja kooli FB lehel!

Kehtna põhikooli sügisene ühismatk õpilastele ja lapsevanematele!

03. novembril kohtume kell 10.30 Kehtna Põhikooli esisel platsil.

Sõit bussiga Paluküla parkimisplatsile. Ronime üle Paluküla mägede, vaatame mis rabas näha on, möödume Loosalu järvedest ja vaatame üle ka Väikse-Loosalu järve ja kuivlohu. Vana-Kaiu pool RMK lõkkeplatsis grillime lõkkel vorste ja joome teed.

Matkale selga ilmale vastavad riided, jalga saabas või kummik, seljakotti tass (ei kasuta ühekordseid nõusid) ja pudel veega.

Peale söömist ja lõkketegemist liigume koos parklasse, kus ootab buss.

Matka kestvuseks 4-5 tundi (orienteeruvalt), raja pikkus umbes 8 km.

Matka ja transpordihind ühele osalejale 15.70 eurot.

Matkajuht on kooli matkaringi juhendaja Andres Lääne!

Matkasoovist anna teada palun huvijuhile hiljemalt 29. 10 telefonil 55634455 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Loodame rohkele osavõtule, kohti jagub vaid 30 esimesele!

NB! MATKAMA läheme vaid siis, kui saame kokku 30 inimest!

Previous Next

Meie kooli aasta õpetaja

Direktor Liivi:

Kehtna koolil on kohutavalt vedanud. Päris mitu aastat otsisime seda õiget, oli palju asendajaid, aga miski polnud päris see. Kuni saabus kiri minu postkasti küsimusega, et ega tööd pakkuda pole? Oli, ja kohe palju. Ja kohe ühe olulise tingimusega. Ütlesin, et sinu ülesandeks on panna lapsed oma ainet armastama, mitte kartma. 

Möödus esimene poolaasta, oli palju kõhklusi, kartusi, uusi olukordi, aga samapalju ka naeru ja vahvaid kohtumisi ja uusi õppimisi nii õpetaja kui õpilaste poolt. Aine aga muutus järjest huvitavamaks, õpilased julgemaks ja õpetaja tundis ennast järjest kindlamini.  

Katri Buht:

Ta viis õpilased välismaale, kohe suure bussitäie. Riiki, kuhu ilma viisata ei saa ja kus piirikontrollis tuleb buss tühjaks teha. Lubas nad keset venekeelset suurlinna üksipäini jalutama, sest ta usaldab õpilasi.  

 Õpilased arvavad, et tema tunnid on lõbusad ja väga erinäolised. Nad vaatavad filme, laulavad, ka mitmed kodutööd on youtubeist vaadatavad. Ta pani endaga laulma pundi 8 ja 9 klassi poisse Galuboi vagoni ja Katjušat, ja seda loomulikult vene keeles.

Ragne Falilejev:

Kolleegidel on tema näol alati väga põnev vestluskaaslane. Ta on tohutult reisinud, väga palju lugenud ja väga mitmete huvidega. Ta räägib väga paljusid keeli ja tunneb end selles mugavalt. Ta on saripostitaja Facebooki aga ta postitab sinna väärt kraami, enda lahedaid ülesvõtteid loodusest, arhitektuurist ja paljudest reisidest.  

Kersti Mäevälja:

Ta on naljakas. Ühel hommikul seisis ta riietehoius ja vaatas peeglisse ning ütles: „ Kersti, mul on täna kotid

silme all ja kahjuks mitte rahakotid, vaid lihtsalt kotid.“ 

Ülle Aas:

Tema rännuteed viivad teda igal aastal uutesse paikadesse, ta armastab soojust ja päikest, väga head süüa, mida ta aga ise valmistada ei oska. Aga tal on palju häid sõpru ja tuttavaid, kes teda hea meelega kostitavad. 

Ulvi Koit:

Ta ei oska olla kuri. Jah, ta on vahel väsinud, kurb, melanhoolne, aga alati sõbralik ja aus. Ta on ka väga osav läbirääkija, sest ta suutis sel õppeaastal ära rääkida 3 erinevat õpetajat, kes teda autoga rongijaamast kooli toovad. 

Merike Saar:

Ja kui midagi muud enam mõtteid pähe ei too, siis lõkkeõhtu kollegi juures viib ta raudselt mõttele, et sellel õppeaastal peame ära käima uuesti Peterburis ja lisaks veel ka Lätimaal. 

 Meie kooli aasta õpetaja on vene keele õpetaja Dmitri Djuženkov.  

logo
Staadioni tn. 16, Kehtna alevik 79001, Kehtna vald, Raplamaa

Facebook