KEHTNA KOOLIS TOIMUVAD

UUDISED, SÜNDMUSED, ÜRITUSED

Kehtna Põhikool on distantsõppel alates 16.03.20

Valitsuskabinet otsustas, et seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist ning lähevad üle distantsõppele. 14 päeva järel hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta.

Seoses sellega on kogu õppetöö üle viidud eKooli. Palume õpilastel ja lapsevanematel jälgida igapäevaselt eKooli ning teha ära aineõpetajte poolt lisatud ülesanded. Õpilane saab õpetajaga suhelda eKooli vestluste või e-posti kaudu igapäevaselt kell 8:00-15:00, kontaktid on leitavad Kehtna Põhikooli kodulehelt.

Kui õpilasel pole eKooli kontot (1.-4. klass), siis palume lapsevanematel vajadusel olla oma lapsele abiks selle loomisel.

Kui õpilasel on õpikud ja töövihikud koolis, siis palun võtke ühendut oma lapse klassijuhatajaga. Õpikud ja töövihikud peavad lapsel kodus olema.

Koolimaja on alates esmaspäevast (16.03.20) õpilastele ja lapsevanematele suletud.

Õppetöö info on eKoolis.

Moebläkk

05.03. 2020 toimub Kehtna põhikoolis Moebläkk, sündmus, mis seni on toimunud koostöös Valtu kooliga. Sel aastal aga teeme seda oma kooliga ja osalevad ka algklassid. Vaatama on oodatud ka vanemad! Kohal on ka Kaire Magus Maailm oma kohvikuga, nii et haara kaasa ka sularaha!

Kehtna Põhikooli stiilinädal

Saabuval sõbrapäeva nädalal (10. - 14.02) on Kehtna koolis stiilinädal. Igal päeval ootame kooli noori ja veidi vanemaid õpilasi kooli kostüümis.

Matkaringi alustamine

MATKARING KEHTNA PÕHIKOOLIS

Aeg: Jaanuar- detsember 2020

Koht: Raplamaa

Osalejad: 8-10 osalejat

Matkaring on mõeldud kõigile seiklushimulistele poistele ja tüdrukutel alates 3ndast klassist.

Matkaringi tegevus hakkab toimuma kord kuus ühel laupäeval või laupäeval-pühapäeval (kui teeme ööbimisega matka).

Matkaringis tegeleme: matkatarkuste õppimise ja praktiseerimisega, aktiivsete tegevustega värkses õhus, koostööoskuste õppimisega ja palju muu põnevaga.

Mõningad tegevused, millega kindlasti tegeleme: räätsamatk, vibulaskmine, ellujäämiskoolitus ööbimisega, orienteerumismängud, kanuumatk, meeskonnamängud, laskumine köitega jne.

Matkaringi tulemusena saab iga osaleja häid emotsioone, huvi matkamise vastu ja palju kasulikke oskusi looduses ning miks mitte ka igapäevaelus iseendaga toimetulekuks.

Juhendaja: Andres Lääne, kogemustega matkakorraldaja

Matkaringiga võtan vastu 20 osalejat, kellest siis igakord saab kaasa kuni 10 õpilast. Miks nii? Sest möödunud perioodil tihti osalejad puudusid ega saadud vajalikku laste aru täis.

Seega, kes soovib, annab teada huvijuhile telefonil 55634455 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Projekti "Aktiivne vahetund" vahendid jõudsid kooli!

Kehtna Põhikooli jõudsid möödunud nädala lõpus projekti "Aktiivne vahetund" vahendid, kummikeksud ja footbagid. Kohe, kohe on need vahetundide ajal õpilaste kasutada!

Siinkohal sooviks suure aitäh öelda projektis osalmise ettepaneku tegemise eest Larissa Pajole, kes oli ka ühtlasi üks esimesi projekti toetajaid. Lisaks tänaks kõiki teisi, kes seda vahvat algatust toetasid. Aitäh Annika Linnamägi, perekond Mäevälja, perekond Sepp/Toomla, perekon Sõgel-Raid, perekond Talmet, perekond Uutmann, Reelika Kuusemäe, Riina Vilu, Ulna Laam. Tänu teile on meie kooli õpilaste vahetunnid liikuvamad ja õpilased saavad harjutada osavust, täpsust ja teha seda rõõmsal meelel.

Vene keele võistlus "Vene keel on lihtne ja kerge!"

11. jaanuaril toimus Peetri koolis põnev 7.-8. klasside õpilastele mõeldud vene keele võistlus "Vene keel on lihtne ja kerge!" Selle aasta teemaks oli "Peterburi vaatamisväärsused". Võistlusest võttis osa 48 õpilast Harjumaa koolidest, Kohtla-Järvelt, Haapsalust ning Kehtnast. Kehtna Põhikooli õpilastest võtsid osa Johanna Rasmann ja Liisa Kukk, nende saatjaks oli vene keele õpetaja Dmitri Djuženkov. Kõik õpilased paigutati neljaliikmelistesse segavõistkondadesse. Võistkondi oli kokku kaksteist. Iga võistkond pidi lahendama põnevaid ülesandeid. Kaotajaid ei olnud, kuna autasustatud said kõik osalejad.

Dmitri Djuženkov

Vahetunni projektis osalemine

Kehtna Põhikool osaleb ühe lapsevanema ettepanekul Tallinn Moon Rotary Klubi projektis, mille raames saavad osalevad koolid endale annetajate abiga vahetundidesse vanad head tuntud kummikeksud ja moodsad footbag`id. Toetada saab igaüks, kellel soovi. Iga panus on oluline. Hetkel on meil juba üle poole vajaminevast summast koos! Aita sina ka! Rohkem infot on vahetund. ee lehel ja kooli FB lehel!

Staadioni tn. 16, Kehtna alevik 79001, Kehtna vald, Raplamaa