Uudised

KEHTNA KOOLIS TOIMUVAD

UUDISED, SÜNDMUSED, ÜRITUSED

Uudised

Kehtna Põhikool tagasi kontaktõppel alates 11.01.2021

Kehtna Vallavalitsus annab teada seoses Vabariigi Valitsuse 07.01.2021 otsusega, et:

1) alates E, 11.01.2021 jätkub Kehtna valla KOOLIDES KONTAKTÕPE vastavalt Vabariigi Valitsuse ja Haridus- ja Teadusministeeriumi piirangutele;

2) LASTEAIAD jäävad avatuks tavapäraselt;

3) kuni P, 17.01.2021 (k.a) on SULETUD NOORTEKESKUSED ja KULTUURIMAJAD;

4) vallavalitsuse hallatavate asutuste pindade kasutusse andmist (sh rentimist) EI TOIMU esialgu kuni P, 17.01.21;

5) RAAMATUKOGUD jätkavad esialgu kuni P, 17.01.2021 KONTAKTIVABA laenutusega (lugemissaalid on suletud, raamatusoovid edastada raamatukogule ette, kasutada tagastuskaste - täpsem info oma raamatukogust);

6) Kehtna vallamaja ja Järvakandi teenuskeskuse vastuvõtud toimuvad eelneval kokkuleppel (kontaktid https://kehtna.kovtp.ee/kontaktid)!

Jooksvat infot tasub jälgida https://kehtna.kovtp.ee ja riiklikult https://www.kriis.ee, https://www.valitsus.ee, https://www.terviseamet.ee ning teistest ametlikest kanalitest.


Hoidkem end, oma lähedasi ja kaaskodanikke!

Toidupakid

Head Kehtna valla üldhariduskoolide õpilaste vanemad!

Seoses COVID-19-st tingitud olukorra halvenemisega Raplamaal loob Kehtna Vallavalitsus koostöös koolidega valmiduse jagada toidupakke kõigile õpilastele. Pakke saab kätte E, 21.12 oma koolist kell 9-14. Edasiste küsimuste osas palume pöörduda julgelt kooli poole (Kersti Mäevälja, 55634455).

Täname kaasa mõtlemast ja soovime rahulikku pühadeaega!

Kehtna Põhikool distantsõppel

Kehtna Põhikool on 14.12-22.12 distantsõppel ning koolimaja on õpilastele suletud. Samas erineb jõulueelne distantsõpe kevadel toimunust, uusi teemasid ei võeta ja tegeletakse kordamise ning mängulisemate ülesannetega. Täpsem info tuleb klassijuhatajatelt ja aineõpetajatelt läbi e-kooli. 

Previous Next

Halloween 30.10, reedel!

Reedel tähistame koolis halloweeni. Õpilased on kooli oodatud kostüümides ja avatud on halloweeni teemaline kohvik, kui on soovi sealt midagi soetada, võta kaasa sularaha. Vahetundidel on kooliastmete kaupa tantsuvahetunnid. Iga klassi parima kostüümi auhinnad antakse üle uue nädala infominutite jooksul!

Ole stiilne!

Previous Next

Kehtna põhikool käis loomaaias!

"Täna, kolmandal katsel, õnnestus 1. ja 2. klassil külastada Tallinna Loomaaeda. Ilm oli päikseline ning jääkarud Aaron ja Frida kodus. Emase jääkaru näidiskoopasse mahtus ära korraga 16 õpilast teisest klassist. Ka esimene klass proovis ennast koopasse ära mahutada ning õpetaja üllatuseks mahtusidki kõik  20 õpilast sinna ära. Lisaks nägime veel palju teisi loomi. Soovitame külastada loomaaeda kõikidel aastaaegadel, et näha loomi tegutsemas erinevates tingimustes. Loomaaed tänab Kehtna Põhikooli kõrvitsate eest. Suur aitäh bussijuht Toomasele, kes kõik lapsed ja kõrvitsad tervelt Tallinna kohale sõidutas ning õpilased ka koju tagasi tõi."
Klassijuhatajad Koidu ja Merike
logo
Staadioni tn. 16, Kehtna alevik 79001, Kehtna vald, Raplamaa

Facebook