UUDISED

Kolme Põrsakese teadusring meie kooli 1.-4. klassi õpilastele!

Hea lapsevanem!

Jagan teiega meie koolile pakutava teadusringi infot. Lisan vaid nii palju, et ring hakkaks toimuma teisipäeval 7. tunni ajal ja ringijuhendajaks on meie poolt matemaatika õpetaja Annely Kasela. Teadusring on kuutasupõhine ja maksab 29,99€ kuus. Kooli vaheajal ringitundi ei toimu. Arved väljastab teile Kolm Põrsakest. 

Nende info on järgmine: Pakume teie koolis Kolme Põrsakese teadusringi 1. -2. klassi lastele ja 3.-4. klassi lastele. Alustame oktoobris. Esimene tund on näidistund, saab käia tasuta uudistamas ning alles pärast seda teha otsuse, kas soovite ringiga liituda. Näidistunnis osalemiseks tuleb laps registreerida. Lapse saate registreerida siin: tiny.cc/teadusring2022 Ühes ringirühmas on kuni 12 last. Suurema huvi korral avame ka võimalusel mitu rühma. Rühma avame alates 8 lapsest. Siin saate tutvuda huviringi lepingutingimustega: https://kolmporsakest.ee/tingimused/

Mida ringis tehakse? Teadusringi esimesel poolaastal sukeldume pea ees füüsikasse. Sel õppeaastal proovime igas tunnis leida vastuse mõnele tihti lapse suust kõlavale küsimusele. Näiteks „miks palli üles visates see alati uuesti alla tagasi kukub?“ või „kuidas suured laevad vee peal püsivad?“. Vastusteni jõuavad lapsed ise, viies juhendaja abiga läbi põnevaid teaduskatseid ning teemakohaseid meisterdamisi. Lapsed saavad peaaegu kõigele ise käed külge panna, et kõik juhendaja räägitu ka päris maailmaga seostuks ning veelgi arusaadavamaks muutuks. Iga kord on tähtis, et lastele jääks õppimisest positiivne emotsioon, mis inspireerib neid tulevikus olema uudishimulikud ning katsetamisjulged.

Head õppeaasta algust soovides Kertu Valge +372 56869003 Teadusringide arengujuht

Küsimuste korral võite alati ka meie kooli huvijuhi Kersti poole pöörduda, 55634455. 

eKool
TEK
Kehtna Vallavalitsus