Kehtna Põhikooli õpikufond

Kehtna Põhikooli õpikufondiklass asub kooli kolmandal korrusel. Õpikufondiga tegeleb Piret Salmiste telef. 4892124 (üldtelefon). Kehtna Põhikooli õpikufondiklass on avatud E-N 8.00-16.00 R 8.00-14.00

Vahetunnis on õpilastel võimalik õpikufondiklassis lugeda raamatuid, ajalehti ja ajakirju. Peale tunde saab mängida lauamänge, panna kokku puslesid, harjutada origami tehnikat, lahendada ristsõnu. Veel on võimalik joonistada ja värvida või lihtsalt istuda ja puhata ning omavahel juttu ajada. Õpilaste soovi korral vaatame ka filme. Õpilaste kasutada on arvuti ja teatmeteosed. Olemas on ka printimise võimalus nii must-valge kui ka värviline. Pikapäevarühma lapsed saavad fondiõpikuklassis õppida ja puhata või siis oodata oma bussi aega. Piret korraldab ka õpilastele tunde, kus õpilased saavad ülevaate õppevara hoidmisest. Piret abistab ka õpilasi loovtööde materjalide otsimisel.

Kogu tegevusel hoiab silma peal Piret ja aitab oma nõuga.

Kehtna Põhikooli raamatukogu kasutamise eeskirjad

Raamatukoguhoidja Piret Salmiste

Kehtna Rahvaraamatukogu

Staadioni 16, KEHTNA 79001

Rapla maakond, Estonia

Reg. kood 75021907

AVATUD:

E, T, N, R  kell 10-18

K kell 10-19

Telefon 4875336

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kehtna Rahvaraamatukogu blogi

Alates 2015.a asub Kehtna Rahvaraamatukogu Kehtna Põhikooliga ühes hoones. 23. aprillil 2015 toimus Kehtna Rahvaraamatukogu avamine.

Pilt on pärit Kehtna Rahvusraamatukogu kodulehelt

Pilt on pärit Kehtna Rahvaraamatukogu kodulehelt