20.aprillil esindasid meie kooli maakondlikul eesti keele olümpiaadil 5.klassist Dominik Ian Morozov (III koht), 6. klassist Elizabeth Tähe, Tuuli Soomets, Rain Verrev. 
 

15.aprillil lõppenud maakondlikul Netikirjariinil osalesid Eneli Umbsaar, Heiki Vaabel, Tanel Toomla ja Rain Verrev. Nad saavutasid I koha.

12.aprillil esindasid meie kooli õpioskuste olümpiaadil 3.klassi õpilased Liisa Kukk ja Angelica Jorš, 2.klassi õpilased Laura Koit ja Laura Laksberg.

9.aprillil osales 9.klassi õpilane Andres Kauri Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadil ja saavutas 17.koha.

15.märtsil esindas meie kooli 4. klassi emakeele olümpiaadil Ingel Iiris Kaer

11. märtsil 2016, toimunud maakonna muusikaõpetuse olümpiaadil esindas meie kooli Annika Kauri, kes saavutas III koha

11.märtsil esindasid meie kooli maakonna inglise keele olümpiaadil Rain Verrev ja Angela Pajo.

4.märtsil osalesid meie kooli õpilased matemaatika olümpiaadil. 4.klassist Aliise Mäevälja ja Ingel Iiris Kaer;  5.klassist Dominik Ian Morozov, Markus Habo ja Rasmus Reispass; 6.klassist Rain Verrev (Ikoht), Agnes Markus ja Romet Laas

3. märtsil 2016, toimus 4.-6.klasside matemaatikaolümpiaad. 4.klassist osalesid Aliise Mäevälja ja Ingel Iiris Kaer, 5.klassist Dominik Ian Morozov, Markus Habo ja Rasmus Reispass, 6.klassist Rain Verrev (I koht), Agnes Markus ja Romet Laas.

27. veebruaril 2016, esindasid füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus meie kooli 9.klassist Andres Kauri, kes saavutas I koha ja 8.klassist Katrin Silde, kes saavutas II koha.

20. veebruaril 2016, esindas meie kooli kunstiolümpiaadil 9.klassi õpilane Liivika Mölder ( III koht )

18. veebruaril 2016, toimunud maakondlikul matemaatikavõistlusel Nuputa esindasid meie kooli 5.-6. klasside võistkonnas Rain Verrev, Agnes Markus, Dominik Ian Morozov, Markus Habo, nemad saavutasid II koha; teises võistkonnas olid Tarmo Koogas, Romet Laas, Rasmus Reispass, Sten-Oskar Meister, nemad saavutasid 5.koha.  7. klassi võistkonnas olid Heiki Vaabel, Tanel Toomla, Eneli Umbsaar.

13. veebruaril 2016, toimunud ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoorus esindasid meie kooli 9.klassi õpilane Kertu Puur ( 5.koht), 8.klassi õpilane Katrin Silde ( II koht ), 7.klassi õpilane Samuel Eric Elcid Kaps, 6.klassi õpilased Tuuli Soomets, Dagmar Oidsalu, Romet Laas, Rain Verrev, Elizabeth Valgma

12. veebruaril 2016, esindasid meie kooli inglis keele arvutiviktoriinis Märjamaal Jarmo Lõbu ja Kairo Kase

5. veebruaril 2016, toimunud bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus esindasid meie kooli 9.klassist Andres Kauri ( II koht ) ja Liivika Mölder, 8.klassist Katrin Silde ja 7. klassist Eneli Umbsaar ( III koht )

30. jaanuaril 2016, toimunud matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus esindasid meie kooli: Andres Kauri 9.klassist (II koht), Katrin Silde ja Liisi Nõojärv 8.klassist, Eneli Umbsaar 7.klassist ( II koht )

29. jaanuaril 2016, toimunud emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus esindas meie kooli Andres Kauri 9.klassist 

23. jaanuaril 2016, toimunud keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus esindasid meie kooli Katrin Silde 8. klassist (6.koht) ja Andres Kauri 9. klassist (II koht)

26. novembril 2015, toimunud Keskkonnaameti poolt korraldatud jäätmetekke vähendamise nädala Raplamaa viktoriinil esindasid meie kooli 6.klassi õpilased: Maret Metsaäär, Elizabeth Tähe, Dagmar Oisalu ja Angela Pajo. 7. klassi õpilased: Eneli Umbsaar, Georg Kase, Sten Rasmus Koort ja Sandra Hämelainen

24. novembril 2015, toimus Raplamaa 4. klasside võistkondlik mälumäng. Võistkonnas olid Ingel Iiris Kaer, Allan Zubov, Kreta Liis Reino