Lea on Kehtna Põhikooli muusikaõpetaja, tänu kellele on meie koolis palju andekaid laululapsi. Õpilastele meeldivad tema tunnid ja ta annab oma tunde naudinguga. Ta on alati rõõmsameelne, abivalmis, sõbralik ja asjalik. Alati naerulsui!Võiks ju öelda, et Lea  suudab teisi oma pilli järgi tantsima panna.

Iga-aastased Lea korraldatud laste laululaagrid on õpilaste seas populaarsed. Koos lauldakse, mängitakse ja sõbrunetakse. Lea töökus ja sihikindlus on lapsi laulupeole viinud. Nii väikeseid, kui ka suuri!

Lea kannab väärikalt rahvariideid! Peab lugu liikumisest igal aastaajal! Sport on Lea elustiil! Ta võtab osa kooli üritustest, isegi kui ülesanne nõuab eneseületamist!

Lea tantsib segarahvatantsurühmas „Umbsõlg“. Koos „Umbsõle“ särasilmsete tantsijatega võetakse osa ka erinevatest kogukonna üritustest ja pidudest.

Lea ei karda raskusi. Juba mitmendat aastat on ta osa võtnud Põrgupõhja retkedest.

Ja nagu Leale omane, naudib ta igat hetke, pannes ka oma meeskonnaliikmed enne finishit „tantsima“JLeaga julgeb luurele minna küllJKui Lea just ei võistle, siis annab ta oma panuse muul moel. Tema tegemised on tulemuslikud ja austust ning uhkust väärivad! Tema käe all sirguvad ka klassijuhataja rollis olles toredad

ühtehoidvad õpilased. Õpilased ütlevad: „Ta on hea ja tore. Ta on rahulik, lahke ja tema tunnid on lõbusad. Lea annab edasi nii rõõmu, kui ka sõprust!“

Leaga ei hakka kunagi igav! Teda ümbritseb alati toetav ja armastav perekond! Tal on toredad ja kindlameelsed sõbrad kellega on alati lõbus!

Lea pilk on alati tulevikku suunatud, kuid see ei sega tal nautida igat hetke siin ja praegu! Selline on meie Lea! Oleme uhked tema üle!